1500 Ft kupon a feliratkozóknak

Kedves feliratkozónk! 

Webáruházunk az utóbbi időben teljesen átalakult, fő termékünk a rugalmas cipőfűző lett, amit nagyon szerettek, mert megkönnyíti az életeteket. Ha sportoláskor zavaró a kioldódó cipőfűző, ha a gyerekkel nem kell reggel stresszesen indulni az oviba, suliba, vagy ha szimplán utálod a lógó cipőfűzőt akkor a te kedvenced is lehet a rugalmas fűző. 
Ha már próbáltad és vásárlónk vagy, akkor szeretnénk ha megnéznéd az új termékeinket, ha még csak feliratkoztál és kacérkodsz a gondolattal, hogy kipróbáld, akkor itt a jó lehetőség, hogy betérj online boltunkba. 

Két kuponnal is meglepünk, az egyik neked szól, mert regisztráltál és feliratkoztál, a másik a barátaidnak, ha szeretnék kipróbálni a fűzőink előnyeit. (Ki jut eszedbe a barátaid közül? Tippeink :) -kisgyereke van? -amatőr, vagy profi sportoló? -imádja a divatot? -a nagy has miatt jó lenne gyorsan és egyszerűen cipőbe lépni?)

 

És most... 

BEVÁLTOM A KEDVEZMÉNYT MOST, IRÁNY A CSINIBABANET.HU

Szuper termékkel várunk! 

Csinibabanet team